Młodzież na warsztatach plecionkowych

Tworzenie www i dobór zdjęć jest jak żmudne zaplatanie muliny. Pracę rozpoczęłam w marcu 2021 r., zadowalające efekty pojawiły się pod koniec października 2021 r. Przyspieszyłam, gdyż muszę się zabrać za kolejną stronę 🙂 Ten wpis jest publikowany na stronie „saute” – nie ma na niej żadnych wtyczek i dodatków. Ale efekt mnie cieszy, więc się trochę pochwalę 🙂

Zakładka „historie” ma być poświęcona historiom zdjęć, które w jakiś sposób zapisały się w mojej historii działań społecznych.

To zdjęcie powstało podczas jednego z festynów prospołecznych, w których obsługiwałam stoisko promocyjne.

Festyn był wyśmienity. Głównym organizatorem była Fundacja Rozwoju Ekonomi Społecznej, a my braliśmy w nim udział, jako Regionalne Centrum Wolontariatu. Promowaliśmy wolontariat, recykling i upcykling. Na naszym stoisku ze starych koszulek uszyliśmy blisko 50 worków i toreb na zakupy. To było coś!

Kolega ciął koszulki i pomagał nawlekać sznurki w workach oraz pokazywał młodzieży, która nie chciała szyć, jak można stworzyć bransoletki z muliny. Ta dziewczynka była najbardziej ambitna i skupiona na zadaniu. Składaliśmy już nasze stoisko, a ona ciągle plotła. Niestety nie udało mi się sfotografować efektu jej prac, gdyż było naprawdę późno, a my chcieliśmy jeszcze wrócić pomieszkać w naszych domach. Nie udało mi się też złapać kolegi na zdjęciu. Żałuję, bo już dzisiaj tego nie zrobię, gdyż nie ma go już z nami.

To zdjęcie, jest też jednym z pierwszych, które podczas wywoływania w LR, pokazało mi moc kolorów tego narzędzia. Nie jest idealne, ale je po prostu lubię.

Skupienie, koncentracja, i dbałość o szczegóły są najważniejsze w każdym działaniu. Życzę Wam wiele skupienie w waszych działaniach społecznych. I wielu doskonałych sukcesów.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.